| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος Columniform χάλυβας Πολωνός 27.5m για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος Columniform χάλυβας Πολωνός 27.5m για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 70FT 75FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος Columniform χάλυβας Πολωνός 100ft για τη γραμμή μετάδοσης, δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Ειδικότητα | 70120ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Ονομασία του προϊόντος | 2060FT οκταγώνων καυτής εμβύθισης γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πύργων δύναμης ηλεκτρικός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Ονομασία του προϊόντος | 18μ Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα για γραμμές μεταφοράς, πόλοι ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |