| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Ύψος | 315m |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| Ύψος | 315m |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | 33KV galvanization καυτής εμβύθισης πόλος ηλεκτρικής δύναμης για πέρα από το πρόγραμμα τίτλων |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Galvanization καυτής εμβύθισης ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Columniform Πολωνού χάλυβα καυτής εμβύθισης 9m 11m |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Galvanization ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Πρότυπο | ISO |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Columniform Πολωνού δύναμης χάλυβα Πολωνού ηλεκτρικής δύναμης χάλυβα 11.8m |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος Columniform χάλυβας Πολωνός 27.5m για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |