| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Galvanization | ASTM A123 |
| Ύψος | 3m50m |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Ύψος | 3m50m |
| Ένωση των πόλων | Ένωση ολίσθησης, που βάζεται φλάντζα συνδεμένος |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | 10kVPolygonal ή κωνικός σε 220kV |
| Υλικό | Gr50 Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε μετά από ASTM Α 123 |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal ή στρογγυλός |
| Υλικό | Gr50 Gr65 |
| γαλβανισμός | ASTM A123 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος δύναμης χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνος ή στρογγυλός |
| Υλικό | Gr65 |
| γαλβανισμός | ASTM A123 |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Μήκος ανά τμήμα | Μέσα σε 14 μέτρο που διαμορφώνει μιά φορά |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρου |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | GR50 |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη ζωγραφική σκονών καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Gr65 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος δύναμης χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνος ή στρογγυλός |
| Υλικό | Gr65 |
| γαλβανισμός | ASTM A123 |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1,1 |