| Όνομα Προϊόντος | Gr65 δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνος ή στρογγυλός |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Ένωση των πόλων | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ιστών 30m οκτάγωνος υψηλός για το φωτισμό πάρκων με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | η σκόνη 15m έντυσε τον υψηλό ιστό Πολωνός με τη σταθερή σκάλα για το φωτισμό πάρκων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000 ㎡ |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 8 χλστ. |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλής πόλο φως ιστό |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| MOQ | ένα εμπορευματοκιβώτιο ή δείγματα |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Τιμή όρος | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR Ή CIF |
| Ανοχή | +/2% |