| Όνομα Προϊόντος | 14M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός |
| Ύψος | 11m |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |