| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Μορφή Πολωνού | Οκτάγωνος, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Ύψος | 25ft 75ft |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization ή butiuem |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |