| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Υλικό | Χάλυβας, GR65, με τη δύναμη 460mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, καυτός-εμβύθιση-γαλβανισμένος μετά από ASTM123 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Υψος | Από τον πελάτη που απαιτείται |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |