| Πάχος | πάχος 3.5mm |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 2.3m υπόγεια |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 16M |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τύπων γωνίας κυκλωμάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 35ft |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Διπλός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τηλεπικοινωνιών τύπων γωνίας κυκλωμάτων 10KV |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος γαλβανισμένος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός κυκλωμάτων 69kv με την πίσσα μήκους 200mm |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος γαλβανισμένος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός κυκλωμάτων 69kv με την πίσσα μήκους 200mm |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος γαλβανισμένος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός κυκλωμάτων 69kv με την πίσσα μήκους 200mm |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Διπλός γαλβανισμένος 115kv χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 300mm κυκλωμάτων πίσσα μήκους |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλής τάσης γαλβανισμένη 115kv οκτάγωνη μορφή Πολωνού χάλυβα σωληνοειδής |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |