| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο ή τυποποιημένο σχέδιο |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Μορφή Πολωνού | Οκτάγωνος, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Ύψος | 25ft 75ft |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization ή butiuem |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 14m |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος χάλυβας σωληνοειδείς Πολωνοί ηλεκτρικής χρησιμότητας 110KV Polygonal |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |