| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Δύναμης σωληνοειδής χάλυβα πύργος σειράς γραμμών πόλων 33kv μετάδοσης δομών ηλεκτρικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Γραμμή Transmisson | 132kV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m ή 2.3m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης τηλεπικοινωνιών τύπων γωνίας 10KV |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m ή 2.3m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Ύψος | 40FT |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m ή 2.3m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τύπων γωνίας κυκλωμάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος δύναμης χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |