| Τύπος | 132kv δύναμης χρησιμότητας ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πόλων polygonal γαλβανισμένος πύργος |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | 132kv δύναμης χρησιμότητας ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πόλων polygonal γαλβανισμένος πύργος |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής Q235 Q345 περισσότερο από 235/345mpa |
|---|---|
| Χρώμα | εξατομικευμένες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτό Galvanization ισχίων |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Εγγύηση | 15years |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Υλικό | Q235 Q345 Q420 |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή βουτιά γαλβανισμένη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D.1.1 |
| Πίεση παραγωγής | 450mpa λ. |
| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Πάχος | 310mm |
| όνομα | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα γαλβανισμένου χάλυβα Πολωνός με την αναρρίχηση των βαθμίδων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πρότυπο | ISO |