| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή ρεύματος |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά υλικά |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διαγώνιος βραχίονας | Ενιαίος ή δύο φορές διαγώνιος βραχίονας |
| Δύναμη | 10KV |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Πάχος | 4 mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος/εκτατός πόλος/πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| 404 Not Found | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Πολωνού χάλυβα 16m 13kv για τη εξορυκτική βιομηχανία |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |