| Τύπος | Γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πόλων χάλυβα καυτής εμβύθισης για 69kv τη μετάδοση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό Βαθμού | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή στρογγυλό |
| Χωρητικότητα ισχύος | 10 έως 220 kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εγγύησης | 15 χρόνια |
| Εξουσία | 10KV |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Πάχος | 4mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Τύπος | Οκτάγωνη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός καυτής εμβύθισης Πολωνών χάλυβα 11.9m γαλβανισμένη με τα όπλα για |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | 18m γαλβανισμένος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού μετάλλων δύναμης χρησιμότητας πόλος ηλεκτρικής χρησιμότ |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Κράμα |
| Τύπος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υψος | 14.5m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Οκταγωνικός |
| Πάχος | 2.75mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ασφάλτου γαλβανισμού |
| Ονομασία του προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |