| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 Q345 |
| Αξεσουάρ | μπουλόνια αγκύρων τοπ ΚΑΠ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Ονομαστική τάση | 69kv-550kv |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| όνομα | γαλβανισμένος A123 χάλυβας Πολωνός, εμπορικοί Πολωνοί 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM |
|---|---|
| Σχεδιασμός | γαλβανισμένος A123 χάλυβας Πολωνός 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM |
| Ύψος | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνος ή στρογγυλός |
| Ικανότητα δύναμης | 10kV σε 220kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |