| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Ύψος | 6M 15M |
| Τύπο φωτός | Οδηγήσεων ή HPS |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος ή διπλός βραχίονας |
| Πάχος τοίχων | 2.5mm 20mm |
| Υλικό | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ REQUESTMENTS ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ |
| Σχήμα | ΚΥΚΛΟΣ Η ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1,1 με το ποσοστό τουλάχιστον 80%-100% penatration |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 2.75*127*248*10670mm GR, 345 πόλοι δύναμης χάλυβα MPA HDG, monopoles με AWS D1.1 για το Philippiness |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χαμηλοί δομικοί χάλυβες κραμάτων |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
|---|---|
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα | Τυποποιημένος 15m ηλεκτρικός πόλος χάλυβα στηλών της Μαλαισίας με FRP και τα σημάδια |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 15m 510kg 2sections |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |