| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Μήκος | 45FT |
| Πάχος | 3mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 30M/S |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Πάχος | 310mm |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Κώδικας προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Glanvanized |
|---|---|
| Χρήση | 132kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Φορτίο | 5000KG |
|---|---|
| Ύψος | 21m |
| Πάχος | 6 mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 110mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Πολωνού χάλυβα 16m 13kv για τη εξορυκτική βιομηχανία |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization επίστρωμα σκονών |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |