| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχέδιο ή κατασκευή συνήθειας |
| Ύψος | 14M ή άλλο ύψος |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Πάχος | πάχος 3.5mm |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 2.3m υπόγεια |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 16M |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Thickness | 1-30mm |
|---|---|
| Pole Shape | Round, conical, octagonal, square, mid hinged, polygonal shafts |
| Color | White ,silver |
| Product Name | 9m 10m 12m 14m African best-selling power poles for transmission line |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| όνομα | Μέση τάσης χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη με τον αγωγό αργιλίου 30000m |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| όνομα | Η μέση καυτή εμβύθιση τάσης 15M γαλβάνισε τη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πάχος 1 - 30 χιλ. |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | 11.9m - 940dan 3mm παχιά γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα με την αναρρίχηση της βαθμίδας |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |