| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δωμάτιο για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία του προϊόντος | Τσιμενισμένος σιδηροδρομικός στύλος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή ρεύματος |
| Δάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 χρόνια |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ταφή |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Υψος | 14.5m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Οκταγωνικός |
| Πάχος | 2.75mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ασφάλτου γαλβανισμού |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Χάλυβας, GR65, με τη δύναμη 460mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| Χρώμα | εξατομικευμένες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτό Galvanization ισχίων |
| Galvanization πρότυπα | ASTMA123 |
| Εγγύηση | 15years |
| Όνομα προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | προσαρμοσμένος |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |