| όνομα | 132 KV γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα καυτής εμβύθισης μετάδοσης poels με τα διαγώνια όπλα |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός 6mm χάλυβα καυτής εμβύθισης 11.8m S500MC πάχος τοίχων για τη γραμμή |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 43m Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole για ηλεκτρική μετάδοση 10kV-550kV |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Τύπος | Galvanization καυτής εμβύθισης 11.8M Gr65 χρησιμότητα Πολωνός 5mm χάλυβα πάχος τοίχων για τη γραμμή |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε τη χρησιμότητα Πολωνοί 3mm μετάλλων στρογγυλή/Polygonal μορφή πάχους τοίχ |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα προϊόντος | Τσιμενισμένος σιδηροδρομικός στύλος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 χρόνια |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/H |
| Πρότυπα | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
|---|---|
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |