| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | δύναμης διανομής ηλεκτρικής δύναμης γαλβανισμένος πόλοι χάλυβας χρησιμότητας δύναμης Πολωνού σωληνοε |
|---|---|
| Χρώμα | Συνήθεια |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Υλικό | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15years |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Τάση | 10-550kv |
| Συγκόλλησης | AWSD1.1 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
|---|---|
| Warrently | 15YEARS |
| Treatment | Bitumen |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Πάχος | 2.75mm |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | NEA |
| Εξουσιοδότηση | 5 χρόνια |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Επιφάνεια | galvanization.average επένδυση περισσότερο από 80um |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Τετάρτη | 10-220KV |
|---|---|
| Δωμάτιο για | Μετάδοση δύναμης |
| Υλικό | Q235 Q345 SS400 SGR65 |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυπυραμιδικός, στρογγυλός, πολύγωνος |
| Torlance Dimenstion | +-2% |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |