| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| όνομα | χάλυβας Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης 12M 33KV |
|---|---|
| Τύπος | χάλυβας Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης 12M 33KV |
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 845m |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Πρότυπα | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/-2% |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Υψόμετρο | 14 μέτρα |
|---|---|
| τάση | 110 kV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 5KN ή 2,5KN |
| εμφάνιση | Τρυβώδης, τριγωνική, γωνιακή, πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 69KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001-2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | HDG |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |