| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| MOQ | " εμπορευματοκιβώτιο HQ ένα 40 |
|---|---|
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| Τιμή όρος | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR Ή CIF |
| Ανοχή | +/2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| ΥΛΙΚΟ | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ |
| ΥΨΟΣ | 2540ft |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | GALVANIZATION ΚΑΥΤΗΣ ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Τύπος | σωληνοειδής πόλος χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |