| Τύπος | 3 τμήματα Πολωνών του άσπρου υψηλού ιστού Πολωνός επιστρώματος χάλυβα υψηλής αντοχής αντιδιαβρωτικού |
|---|---|
| Εκτίμηση αέρα | 120Kph |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| safty Facor | 1.8 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 85um |
| Υλικό | Q235 |
| Πάχος | 8 χλστ. |
| Τύπος | Δρόμου φωτός πόλο |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί 8M 9M Q235 με το σχέδιο και την προδιαγραφή |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Σχήμα | κωνικός, εξαγωνικός και οκτάγωνος |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Voltage(V) εισόδου | 380 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP65 |
| Τύπος | 30m Q235 HDG γαλβάνισαν τον υψηλό ιστό Πολωνός με 400w τα φω'τα HPS |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Τύπος | Υψηλής αντοχής αντιδιαβρωτικός υψηλός ιστός Πολωνός επιστρώματος με 400w τα φω'τα HPS |
|---|---|
| Εκτίμηση αέρα | 120Kph |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| safty Facor | 1.8 |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Τύπος | Υψηλής αντοχής αντιδιαβρωτικός υψηλός ιστός Πολωνός επιστρώματος με 400w τα φω'τα HPS |
|---|---|
| Εκτίμηση αέρα | 120Kph |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| safty Facor | 1.8 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |