| Ύψος | 6M 15M |
|---|---|
| κοστούμι για | Αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, τετράγωνο |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | φωτισμός των δρόμων |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
| Υλικό | Q345 |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Torlance Dimenstion | + - 2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντων | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί |
|---|---|
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
| Υλικό | Q345 |
| Μορφή | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Torlance Dimenstion | + - 2% |
| Ύψος | 6M 15M |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής μινίου | 355Mpa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | 620mpa |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Μέρος χώρων στάθμευσης ελαφρύς Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| Μέγεθος φλαντζών | 320 mm |
| όνομα | 14m 2500dan 2 ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός, γαλβανισμένος Πολωνός ενταφιασμών Segements άμεσος μονοπωλ |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 14m 2500dan |
| Ύψος | 14m |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2500dan |