| όνομα | ο τύπος 3 χάλυβας Πολωνός φλαντζών 90FT Segements γαλβάνισε Πολωνό μονοπωλιακό με την πίσσα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος 3 φλαντζών 90FT Segements |
| Ύψος | 90FT |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2500dan |
| όνομα | ηλεκτρική στήλη μετάδοσης 11m 3.8mm 2section FRP Μαλαισία |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 2 τμήμα |
| Ύψος | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα γαλβανισμένου χάλυβα Πολωνός με την αναρρίχηση των βαθμίδων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Ονομασία | πύργος αργιλίου κεραιών ιστών πόλων 18m 20m βαρέων καθηκόντων τηλεσκοπικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τηλεσκοπικός πόλος |
| Ύψος | 18m 20m |
| Πάχος | 6mm 8mm |
| Λιμάνι | πάντα Σαγκάη |
| Ύψος | 6M |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Μαύρο σχέδιο χρώματος ή πελατών |
| Τύπο φωτός | LED |
| ελαφριά μορφή | Τετραγωνικός τύπος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Systerm ηλιακής δύναμης ύψους 68m με 30w ή 60w οδηγημένος λαμπτήρας |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Systerm ηλιακής ενέργειας ύψους 9m με τον ενιαίο βραχίονα |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί συστημάτων ηλιακής ενέργειας με τον ενιαίο βραχίονα 9m ύψος |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος οκτάγωνος ενιαίος διπλός ή τριπλός βραχίονας Πολωνού ιστών Πολωνού υψηλός για το στάδι |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |