| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα Προϊόντος | ενιαίο υποστήριγμα στηλών Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 6500mm γαλβανισμένο ύψος για το οριζόντιο μοντ |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί ιστών σχολείου ύψους 30ft/χάλυβα βιλών με το σχέδιο 1,0 παράγοντ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ηλιακός/εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | M12 |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος οκτάγωνος ενιαίος διπλός ή τριπλός βραχίονας Πολωνού ιστών Πολωνού υψηλός για το στάδι |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | Προσαρμογή διαθέσιμη |