| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | σωληνοειδής πόλος χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/H |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Studium |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 8 χλστ. |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | YIXING |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/-2% |
| Τύπος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί 12m δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας για τον εξοπλισμό διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Τεχνητά υλικά |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτιστικά εξωτερικού χώρου |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTMA 123/Ο EN ISO 1461 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/S |