| Όνομα προϊόντων | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
|---|---|
| κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
|---|---|
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
|---|---|
| Ελάχιστη τελευταία εκτατή δύναμη | 490mpa |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός θαλάσσιων λιμένων πόλων ιστών σταδίων ανατίναξης 25m με το βαρούλκο |
|---|---|
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός αερολιμένων πόλων ιστών σταδίων ζωγραφικής 30m με το βαρούλκο |
|---|---|
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Η επιφάνεια τελειώνει | Εξαρτάται από το υλικό |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |