| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός οδών χάλυβα ιστών των ενιαίων οδηγήσεων βραχιόνων 820m Πολωνός για την εθνική οδό Ε. |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 6mm8mm |
| Δύναμη | 500W οδηγήσεις |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | Driveway ο φωτεινός σηματοδότης Πολωνός γαλβάνισε το χάλυβα Πολωνός με το διαγώνιο βραχίονα 9m |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |