| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Ονομασία προϊόντος | Πολυγωνικός φωτεινός στύλος 25 μέτρων για λιμάνι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γκαλβάνιση |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Ονομασία του προϊόντος | Φωτιστικά Κολωνάκια Δρόμου |
|---|---|
| Περιλαίμιο | Οποιαδήποτε |
| Μπουλόνια αγκύρων | Διαθέσιμη προσαρμογή |
| Εγγύηση | 20 χρόνια |
| Baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Υλικό | Q235 |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |