| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 χάλυβα πόλων υψηλός ιστός Πολωνός πόλων χάλυβα σωληνοειδής για το στάδιο |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |