| Τύπος | Γύρου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ηλιακός φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Performmance δαπανών 80W 9M με την ενέργεια δύναμης |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Μέρος χώρων στάθμευσης ελαφρύς Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |
| Υλικό | Q245 |
| Μέγεθος φλαντζών | 320mm 400mm |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |