| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δωμάτιο για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δωμάτιο για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα Πολωνών χάλυβα για τον εξοπλισμό διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ενεργειακός υψηλός ιστός Πολωνός ηλιακής δύναμης με τις συναρμολογήσεις και σύστημα ανελκυστήρων για |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ενέργεια - φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί ύψους pole10m αποταμίευσης με τα σχέδια |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Τύπος | χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα polygonal ή υψηλής τάσης conicla για τον εξοπλισμό δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Γύρου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |