| Τύπος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί 12m χρησιμότητα Πολωνός για τη διανομή δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 9 - γαλβανισμένοι Gr65 17m υλικοί πόλοι μετάδοσης διανομής δύναμης Πολωνού 33kv χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | επαγγελματικός φωτεινός σηματοδότης Πολωνός πόλων 6.5m τυποποιημένος για τον οδικό φωτισμό Πολωνός σ |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | ανθεκτικός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 6m με τα μπο |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Τύπος | 12m γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός Πολωνών χάλυβα καυτής εμβύθισης επιθεώρησης για τη διανομή |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | 6.5 ο χάλυβας Πολωνοί μήκους γαλβάνισε Driveway το φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί με το διαγώνιο βραχίον |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | 6.5 ο χάλυβας Πολωνοί μήκους γαλβάνισε Driveway το φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί με το διαγώνιο βραχίον |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |