| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Q345 ο πόλος χάλυβα γαλβάνισε το φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί 15m με το σχέδιο |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Κωνικός Πολωνός γαλβάνισε το φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί Πολωνού χάλυβα 15m για Driveway |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Poweder που ντύνει το διπλό υπαίθριο φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί Πολωνού χάλυβα 15m για το πάρκο |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | χρυσός φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί περιλαίμιων Πολωνού χάλυβα 530m με τη ζωγραφική |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος πόλος |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ηλιακός φωτισμός Πολωνοί 14m γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί με το μαύρο περιλαίμιο επιφά |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ελεγκτής | Εμπορικό σήμα IP 68 Phocos |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Υπαίθριος φωτισμός Πολωνοί 28m γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί με το άσπρο περιλαίμιο επι |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Όνομα Προϊόντος | η σκόνη 15m έντυσε τον υψηλό ιστό Πολωνός με τη σταθερή σκάλα για το φωτισμό πάρκων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000 ㎡ |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Ελεγκτής | Εμπορικό σήμα IP 68 Phocos |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | μέρος χώρων στάθμευσης Πολωνών φωτισμού 14m υπαίθριο ελαφρύς Πολωνός για το χώρο στάθμευσης |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |