| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | 6.5 ο χάλυβας Πολωνοί μήκους γαλβάνισε Driveway το φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί με το διαγώνιο βραχίον |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Υλικό | μέσο επίστρωμα περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλληση | AWSD1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Μορφή | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Τύπος | Πόλοι χάλυβα NGCP χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πόλων 80ft και 90ft ηλεκτρική |
|---|---|
| Μορφή | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| ΥΛΙΚΟ | S355JR |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΠΑΧΟΣ | 2.510MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 12m Q235 Χάλυβας γαλβανισμένο θερμό βύθιση γαλβανισμένο Street Light poles με διασταυρούμενο βραχίον |
| Τελειωμένος στύλος | Ζυγισμένος υψηλός στύλος πλοίου |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Q235 ο χάλυβας γαλβάνισε το φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί 15m 20m 30m με το διαγώνιο βραχίονα |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |