| Τύπο φωτός | MHL/HPS |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υπαίθριος σταθμός αυτοκινήτων 12m μετα μέρος χώρων στάθμευσης χάλυβα λαμπτήρων ελαφρύς Πολωνός στο κ |
| Επιφάνεια | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Τάση | 220v-240v/50hz, 110v-130v/60hz |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86um |
| Υλικό | Q345 |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | Πόλοι χάλυβα NGCP χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πόλων 80ft και 90ft ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 9 - γαλβανισμένοι Gr65 17m υλικοί πόλοι μετάδοσης διανομής δύναμης Πολωνού 33kv χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | ο χάλυβας 12m Q235 γαλβάνισε το γαλβανισμένο φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί καυτής εμβύθισης με το διαγώ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ελεγκτής | Εμπορικό σήμα IP 68 Phocos |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | χώρος στάθμευσης ελαφρύς Πολωνός Πολωνών φωτισμού 14m υπαίθριος για το χώρο στάθμευσης |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | ο χάλυβας 12m Q235 γαλβάνισε το γαλβανισμένο φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί καυτής εμβύθισης με το διαγώ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |