| Όνομα Προϊόντος | Γύρω από το φωτεινό σηματοδότη Πολωνός πόλων χάλυβα 4m 6m Q345 με το διαγώνιο βραχίονα |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Καυτός υπαίθριος αυτόματος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός με το σήμα φωτεινού σηματοδότη |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Polygonal στρογγυλός διαγώνιος γαλβανισμένος χάλυβας φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί βραχιόνων με τα σχ |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | 4w 1.72m ο κήπος ανάβει το νέο κήπο Πολωνών jy-0008a-4w-s2-31w-PIR φωτεινών σηματοδοτών σχεδίου |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | γαλβανισμένο επίστρωμα σκονών καυτής εμβύθισης |
| Τροφοδοσία | AC |
| Lampshade υλικό | Από ύαλο ενιαίας επεξεργασίας |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γύρω από φωτεινό σηματοδότη Πολωνός Πολωνών φωτισμού 8m τον υπαίθριο με το διαγώνιο βραχίονα |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Διπλός βραχίονας ή ενιαίος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός σημάτων βραχιόνων με το σύστημα κυκλοφορίας |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Polygonal στρογγυλός διαγώνιος γαλβανισμένος χάλυβας φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί βραχιόνων με τα σχ |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |