| Όνομα Προϊόντος | ανθεκτικός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 6m με τα μπο |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνός 11m γαλβανισμένος διπλός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός 6m σημάτων βραχ |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί εθνικών οδών Πολωνών φωτεινών σηματοδοτών καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ 12M Q345 με |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 4m/6m γαλβανισμένη προσαρμογή σημάτων οδικών ελαφριά Πολωνών διαθέσιμη |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Driveway ο φωτεινός σηματοδότης Πολωνός γαλβάνισε το χάλυβα Πολωνός με το διαγώνιο βραχίονα 9m |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 4m/6m γαλβανισμένη προσαρμογή σημάτων οδικών ελαφριά Πολωνών διαθέσιμη |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 4m/6m γαλβανισμένη προσαρμογή σημάτων οδικών ελαφριά Πολωνών διαθέσιμη |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί εθνικών οδών Πολωνών φωτεινών σηματοδοτών καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ 12M Q345 με |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί εθνικών οδών Πολωνών φωτεινών σηματοδοτών καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ 12M Q345 με |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός 3m 4m 6m Q235 με το σήμα κυκλοφορίας |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |