| Όνομα Προϊόντος | driveway ελαφριοί πόλοι |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | driveway ελαφριοί πόλοι |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνός μήκους Q345 6m 12m για το σύστημα σημάτων κυκλοφορίας |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Οδόστρωμα 12m γαλβανισμένη εθνική οδός ελαφρύς Πολωνός συνήθειας 20 έτη εξουσιοδότησης |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 4m/6m γαλβανισμένη προσαρμογή σημάτων οδικών ελαφριά Πολωνών διαθέσιμη |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Οκτάγωνος εκλεπτυμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός 6m για τον οδικό φωτεινό σηματοδότη |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Galvanization | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Οκτάγωνος εκλεπτυμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός 6m για τον οδικό φωτεινό σηματοδότη |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Galvanization | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 8μ 11KV 13KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Υλικό | 235 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 110mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |