| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | φωτισμός stidum |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 6mm, 8mm |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 8 χλστ. |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Υλικό | 235 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα στοιχείου | 20M υψηλός ιστός ελαφρύς Πολωνός ύψους HPS |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Ύψος | 20m 50m |
| Τύπος | Σκάλα ή ανυψωτικό σύστημα |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα στοιχείου | Γαλβανισμένος 30M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα Rasing ή τύπος σκαλών |
| Ύψος | 30M |
| Ελαφριά ρύθμιση | Στρογγυλός τύπος ή suqare τύπος |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |