| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 6mm, 8mm, 10mm |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 6mm, 8mm, 10mm |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πύργος Πολωνού |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Δομές | Αυτοφερόμενος πύργος |
| Τύπος πύργων | Τριγωνικός ή τετραγωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
|---|---|
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |