| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα στοιχείου | 12sides υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | 12 πλευρές |
| Ελαφριά ποσότητα | 8 φω'τα |
| Χρήση | γήπεδο φωτισμού |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Μάρκα | milky way |
|---|---|
| Model Number | 69KV |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Υλικός μονο πύργος Πολωνού χάλυβα για τις τηλεπικοινωνίες με το σχέδιό του |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Πρότυπα | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
|---|---|
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |