| Υλικό | Q235 Q345 |
|---|---|
| Ζωή | 50 χρόνια |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | ΑΥΣΔ1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Σχήμα | Κονοειδές, πολυπυραμιδικό, στήλη, πολυγωνικό ή κωνικό |
| Όνομα στοιχείου | 20M υψηλός ιστός ελαφρύς Πολωνός ύψους HPS |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Ύψος | 20m 50m |
| Τύπος | Σκάλα ή ανυψωτικό σύστημα |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα στοιχείου | 20M υψηλός ιστός ελαφρύς Πολωνός ύψους HPS |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Ύψος | 20m 50m |
| Τύπος | Σκάλα ή ανυψωτικό σύστημα |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Όνομα στοιχείου | 45M υψηλός ιστός ελαφρύς Πολωνός ύψους HPS |
|---|---|
| Ελαφριά ποσότητα | 64 φω'τα |
| Headframe | χαρακτηριστικό headframe |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 6mm, 8mm, 10mm |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 6mm, 8mm, 10mm |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 25-40 μέτρα |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |