| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί καυτής εμβύθισης 12m Q235 με το διαγώνιο βραχίονα 1,8 παρ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Τύπος | Γαλβανισμένη 11.88m-1100dan χρησιμότητα Πολωνός Πολωνών χάλυβα s-500MC με τα πρότυπα της Γαλλίας |
|---|---|
| Μορφή | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Επιφάνεια που τελειώνουν | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ελεγκτής | Εμπορικό σήμα IP 68 Phocos |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | χώρος στάθμευσης ελαφρύς Πολωνός Πολωνών φωτισμού 14m υπαίθριος για το χώρο στάθμευσης |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | ο χάλυβας 12m Q235 γαλβάνισε το γαλβανισμένο φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί καυτής εμβύθισης με το διαγώ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510MM |
| Σχήμα | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Γαλβανισμός | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Τύπος | 12m - 940dan γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός, υπαίθρια ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Τεχνητά υλικά |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον αέρα | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψος | 69KV 16μ |
| Συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Στρογγυλός διπλός διαγώνιος γαλβανισμένος χάλυβας φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Q345 βραχιόνων |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Πιάτο βάσεων | Προσαρμογή διαθέσιμη |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος διακοσμητικός ηλιακός γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί χάλυβα με το διαγώνιο |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός |