| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Q345 χάλυβα πόλων υψηλός ιστός Πολωνός πόλων χάλυβα σωληνοειδής για το στάδιο |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Τροφοδοσία | AC |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm) | 100 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 χάλυβα πόλων υψηλός ιστός Πολωνός πόλων χάλυβα σωληνοειδής για το στάδιο |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | 1530m Q345 χάλυβα πόλων υψηλός ιστός Πολωνός πόλων χάλυβα σωληνοειδής με 16 φω'τα για το στάδιο |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | TT, LC |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 15000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος οκτάγωνος ενιαίος διπλός ή τριπλός βραχίονας Πολωνού ιστών Πολωνού υψηλός για το στάδι |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Στυλ | polygonal πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 4 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | driveway ελαφριοί πόλοι |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Driveway ο φωτεινός σηματοδότης Πολωνός γαλβάνισε το χάλυβα Πολωνός με το διαγώνιο βραχίονα 9m |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |