| Τύπος | ευθύς πόλος/εκτατός πόλος/πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος/εκτατός πόλος/πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | υλικός πόλος δύναμης χρησιμότητας 27.5m 60KN GR65 για τη μετάδοση |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Ύψος | 45ft 50ft |