| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | Τύπος ταφής |
|---|---|
| Βαθμός φυτών | 1.8 μέτρα κάτω από το έδαφος |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Υψόμετρο | 8 έως 27 μέτρα |
| εμφάνιση | Τρυβώδης, τριγωνική, γωνιακή, πλέγμα |
| Τύπος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Τεχνητά υλικά |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Φόρεμα για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, οκτάγωνος, στρογγυλός |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm, 2.75mm, 3mm |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| εφαρμογή | 10kv-220kv γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |