| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 12 μέτρα 14 μέτρα |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά υλικά |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg εφαρμόζονται σε 50cm από τον άνω στύλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Φόρεμα για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Θεραπεία | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 44m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Παράγοντας Safty | 1.8 |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Ύφος | galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |