| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση ανέμου | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψος | 69KV 16μ |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
|---|---|
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Material | 25-90ft galvanized Utility pole steel electric pole |
| Height | 65FT 70FT 75FT 80FT |
| Welding | Welding confirms with international welding standard of CWB |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 24μ 32μ Ύψος |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Κώδικας προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Glanvanized |
|---|---|
| Χρήση | 132kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Πάχος | πάχος 3.5mm |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 2.3m υπόγεια |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 16M |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Πάχος | πάχος 3.5mm |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 2.3m υπόγεια |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 16M |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο ή τυποποιημένο σχέδιο |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |